31.5.2026 – V našem Domově proběhlo tradiční kácení máje, které se neslo ve znamení dobré nálady, hudby a příjemných setkání. O skvělou atmosféru se postarala dechová hudba Partutovjanka a krásné vystoupení předvedly Mažoretky Panenky Hranice. Velkou radost našim uživatelům i návštěvníkům přinesla také Stáj Moravia Branky, která k nám přivezla prasátko, kozu, jehňátka i morčata. Zajímavým zpestřením programu byla také ukázka veterána značky Praga, kterého nám přivezl pan Richter. Velmi si vážíme také návštěvy pana starosty Ing. Daniela Vitonského a pana místostarosty Mgr. Karla Machyla, kteří přijali naše pozvání a strávili s námi část tohoto příjemného odpoledne. Velké poděkování patří naší kuchyni za napečení nespočtu výborných domácích koláčků, které sklidily velký úspěch. Děkujeme také vojákům za zapůjčení a postavení stanů a v neposlední řadě všem, kteří se jakýmkoliv způsobem podíleli na přípravě a realizaci této krásné akce. Více fotografií naleznete na našich Facebookových stránkách.