2.6.2026 – V průběhu měsíce května u nás probíhala oblíbená akce Cyklotoulky. Letos jsme se společně s našimi uživateli vydali na pomyslnou cestu po vinařských stezkách, během které jsme poznávali krásná zákoutí vinařských oblastí a sbírali společně „našlapané“ kilometry. Do putování se zapojili uživatelé podle svých možností – šlapalo se na rotopedech, handbikech i dalších rehabilitačních pomůckách. Každý kilometr se počítal a důležitá byla především radost z pohybu, společné zážitky a chuť překonávat vlastní hranice. Na závěr měsíce května proběhlo slavnostní vyhodnocení výsledků jednotlivých cyklistů, kteří si za své úsilí zaslouží velké uznání. Děkujeme všem účastníkům za jejich nadšení, vytrvalost a skvělou atmosféru, kterou během celé akce vytvořili. Velké poděkování patří také našim rehabilitačním sestrám, které celou akci připravily, organizovaly a po celý měsíc účastníky podporovaly a motivovaly. Více fotografií naleznete na našich Facebookových stránkách.