Nabídka zaměstnání

Kuchař
Přihlášky přijímá vedoucí stravovacího provozu Hana Voharková


Pracovník v soc. službách - přímo obslužná péče
Od 2. 1. 2023 zřizujeme nový pracovní úsek.

Přihlášky přijímá vedoucí úseku sociální a zdravotní péče péče Bc. Alena Žídková


Pokud není momentálně v našem zařízení žádné volné místo můžete vyplnit níže uvedený formulář s žádostí o zaměstnání. Budete zařazeni do evidence uchazečů a osloveni v případě volné pozice dle Vašeho zájmu. Vyplněný formulář zašlete poštou na adresu DS Hranice nebo na email mzdy@domovsenioruhranice.cz.

Poptávka dodavatele

Nákup textilu
Výzva k podání nabídky (poptávkové řízení) veřejné zakázky malého rozsahu na dodávku zboží nebo služeb dle výzvy. Termín podání nabídek je do 6. 2. 2023 10:00. Dokument nesmí být bez předchozího souhlasu publikován mimo web DS Hranice!


Poptávka dodavatele

Nákup tonerů
Výzva k podání nabídky (poptávkové řízení) veřejné zakázky malého rozsahu na dodávku zboží nebo služeb dle výzvy. Termín podání nabídek je do 3. 2. 2023 10:00. Dokument nesmí být bez předchozího souhlasu publikován mimo web DS Hranice!


Nákup úklidových potřeb
Výzva k podání nabídky (poptávkové řízení) veřejné zakázky malého rozsahu na dodávku zboží nebo služeb dle výzvy. Termín podání nabídek je do 2. 2. 2023 10:00. Dokument nesmí být bez předchozího souhlasu publikován mimo web DS Hranice!


Nákup kancelářských potřeb
Výzva k podání nabídky (poptávkové řízení) veřejné zakázky malého rozsahu na dodávku zboží nebo služeb dle výzvy. Termín podání nabídek je do 1. 2. 2023 10:00. Dokument nesmí být bez předchozího souhlasu publikován mimo web DS Hranice!


Nákup PE pytlů, toaletního papíru a papírových ručníků
Výzva k podání nabídky (poptávkové řízení) veřejné zakázky malého rozsahu na dodávku zboží nebo služeb dle výzvy. Termín podání nabídek je do 27. 1. 2023 10:00. Dokument nesmí být bez předchozího souhlasu publikován mimo web DS Hranice!


Nákup průmyslových pevných dvouvrstvých papírových utěrek
Výzva k podání nabídky (poptávkové řízení) veřejné zakázky malého rozsahu na dodávku zboží nebo služeb dle výzvy. Termín podání nabídek je do 25. 1. 2023 10:00. Dokument nesmí být bez předchozího souhlasu publikován mimo web DS Hranice!