Nabídka zaměstnání

Všeobecná zdravotní sestra
Přihlášky přijímá vedoucí úseku sociální a zdravotní péče péče Bc. Alena Žídková


Kuchař
Přihlášky přijímá vedoucí stravovacího provozu Hana Voharková


Pracovník v soc. službách - přímo obslužná péče
Od 2. 1. 2023 zřizujeme nový pracovní úsek.

Přihlášky přijímá vedoucí úseku sociální a zdravotní péče péče Bc. Alena Žídková


Pokud není momentálně v našem zařízení žádné volné místo můžete vyplnit níže uvedený formulář s žádostí o zaměstnání. Budete zařazeni do evidence uchazečů a osloveni v případě volné pozice dle Vašeho zájmu. Vyplněný formulář zašlete poštou na adresu DS Hranice nebo na email mzdy@domovsenioruhranice.cz.

Poptávka dodavatele

Nákup el. polohovacích lůžek
Výzva k podání nabídky (poptávkové řízení) veřejné zakázky malého rozsahu na dodávku zboží nebo služeb dle výzvy. Termín podání nabídek je do 16. 10. 2023 10:00. Dokument nesmí být bez předchozího souhlasu publikován mimo web DS Hranice!


Oprava prostor DS
Výzva k podání nabídky (poptávkové řízení) veřejné zakázky malého rozsahu na dodávku zboží nebo služeb dle výzvy. Termín podání nabídek je do 18. 9. 2023 10:00. Dokument nesmí být bez předchozího souhlasu publikován mimo web DS Hranice!

Vítězným dodavatel je Gasmont s.r.o.


Oprava podlahové krytiny
Výzva k podání nabídky (poptávkové řízení) veřejné zakázky malého rozsahu na dodávku zboží nebo služeb dle výzvy. Termín podání nabídek je do 8. 9. 2023 10:00. Dokument nesmí být bez předchozího souhlasu publikován mimo web DS Hranice!

Vítězným dodavatel je Ideafloor s.r.o.


Malování prostor DS
Výzva k podání nabídky (poptávkové řízení) veřejné zakázky malého rozsahu na dodávku zboží nebo služeb dle výzvy. Termín podání nabídek je do 21. 8. 2023 10:00. Dokument nesmí být bez předchozího souhlasu publikován mimo web DS Hranice!

Vítězným dodavatel je Martin Růžička.


Výměna obvodového plotu
Výzva k podání nabídky (poptávkové řízení) veřejné zakázky malého rozsahu na dodávku zboží nebo služeb dle výzvy. Termín podání nabídek je do 27. 7. 2023 10:00. Dokument nesmí být bez předchozího souhlasu publikován mimo web DS Hranice!

Vítězným dodavatel je David Foltas.